Transfer

Fenerbahçe 12 Milyonluk Telife Red Cevabı

Sevilla, Fenerbahçe’nin Portekizli futbolcusu Miguel Crespo için 12 milyon Euro’luk bir teklifte bulundu ancak Canaria’nın bu teklifi reddettiği söyleniyor. Fenerbahçe’nin yıldız orta saha oyuncusu Miguel Crespo için Sevilla’dan teklif geldi.

İspanyol kulübünün geçen sezonun ortasından bu yana başarılı olan Portekizli orta saha oyuncusu için net 10 milyon Euro ve 2 milyon Euro’luk ikramiye dahil 12 milyon Euro olduğu açıklandı. Sarı lacivertlilerin Sevilla’nın teklifini reddettiği öğrenilirken İspanyol ekibinin ikinci bir teklifte bulunduğu öğrenildi.

Ancak kulübe yakın kaynaklar, Miguel Crespo’nun Sevilla’nın teklifini memnuniyetle karşıladığını ve kabul etmeyi umduğunu söylüyor.

Fenerbahçe ile Haziran 2024’e kadar sözleşmesi bulunan Crespo’nun takımdan ayrılabilmesi için yönetimin onayına ihtiyacı var. Ancak şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe yönetimi, Crespo’nun Ocak ayında takımdan ayrılmasını dört gözle beklemediklerini ve oyuncuya 15 milyon Euro’nun üzerinde teklif verileceğini ve bunun mümkün olduğu da söyleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu