Ünyespor
Trend

1957 Ünyespor Hangi Ligde?

1957 Ünyespor Hangi Ligde?

1957 Ünyespor hangi ligde; Bölgesel Amatör Lig kapsamında faaliyet göstermektedir. Son senelerde yüksek bir performans sergileyemese dahi faaliyetini devam ettirmektedir. Yapılan son transferler ile beraber ve alt yapı kadrosunun iyileştirilmesi ile olumlu sonuçlar alacağı tahmin edilmektedir. İlçe stadında yapılan müsabakalarda seyirci desteğinin de oldukça dikkat çeken bir durumda olduğu görülmektedir.

Bal Maçları Ne Zaman Başlıyor?

Bölgesel Amatör Lig maçları Eylül ayında başlamaktadır. Bu maçlarda kendi içerisinde rekabet eden genç ekiplerin ön planda olduğu görülmektedir. Kulüplerin büyük bir kısmının maddi sorunlar yaşaması sebebi ile büyük transferlere girişemediğinin de bildirilmesi gerekir. Ünyespor’da Ordu ilinin sevilen ilçe takımları arasında yer almaktadır. BAL kapsamında nasıl bir performans sergileyeceği merakla beklenmektedir.

Ünyespor Hangi Ligde Oynuyor?

1957 Ünyespor hangi ligde; Bölgesel Amatör Lig kapsamında aktif kılınmıştır.

  • Ordu ilinin sevilen ilçe takımlarındandır.
  • Özellikle Ünyespor kapsamında son senelerde çok yüksek bütçeli transferler yapılmasa dahi bölgedeki yetenekli genç oyuncuların tespit edilmesi için büyük çaba sarf edilmektedir.
  • 2022 sezonunda çıkış yapmayı hedeflediği de ayrıca belirtilmelidir.

Bu detaylara bakıldığı zaman yükseliş trendi gerçekleştirmek için çaba sarf ettiği de fark edilmektedir. Özellikle alt yapı çalışmalarının gelecek vaat eden oyuncular için büyük bir değeri vardır. Alt yapı elemelerini yakından takip ederek siz de gelecek senelerde umut vaat edecek bu takımın parçası olabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu