FatsasporFaydalı bilgilerHaberOrdusporTransferÜnyespor

Emre Belözoğlu: “Çalıştığımız her şeyin karşılığını aldık”

Spor Toto Mükemmel Lig’in 21. haftasında Medipol Başakşehir, konutunda karşılaşmış olduğu Konyaspor’u 2-0’lık skorla yenik etti. Karşılaşmanın akabinde Medipol Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu basın toplantısında açıklamalarda bulunmuş oldu.

Oldukça net bir yengi aldıklarını aktaran Belözoğlu, “Maçın birinci 60-70. dakikası oldukça net oyun ve oldukça net skor ortaya çıktı. Skoru daha da arttırabilirdik. Güzel çalışmıştık maçtan evvel. Topun bizde ve rakipte olduğu planlarımız oldukça net bir formda işledi. Oyuncularımız gösterdiğimiz her şeyi uygulamaya çalıştılar. Oyuncu arkadaşlarımı kutlama ederim. Tüm idmanlarda çalıştığımız her şeyin karşılığını aldık. Oyuncularımın da isteği, isteği ve gücü yüksek, bundan dolayı oldukça memnunuz. Bundan sonrasında haftalarda Konyaspor’a muvaffakiyetler dilerim” formunda konuştu.
“Bugün, yarın kulübümüz bir orta saha oyuncusu açıklayacaktır””Orta alana aktarma yapılacak mı?” diye sorulması üstüne Belözoğlu, “Bugün, yarın kulübümüz bir orta saha oyuncusu açıklayacaktır. Başımızda bir oyuncu var. Bir planımız vardı zati. Bilhassa Yousuf sonrasında, son kademede bulunduğunu düşünüyorum. Daha her şey net olmasa da, kimi noktalara aktarma yapmak istiyoruz. Yapmak için değil de, ekibin içine etki edecek, bu ekibe kendini ilişkin hissedecek, oyuncu arkadaşlarla beraber birebir maksatta buluşacak. Alışılmış ki yetenekli, oyunumuzu oynamaya potansiyeli olan, kalibresi olan 1-2 oyuncuyu ekibe katmayı düşünüyoruz. Sadece şu an oyuncularımın gösterdiği performans, ortaya koydukları güç, oldukça mutlu edici ve tüm grubu kutlama ediyorum. Ön alanda oynayabilecek, değişik mevkilerde oynayabilecek oyuncu olabilir. Merkeze de bir tane oyuncu şu an için düşünüyorum. Liderimiz ve yöneticilerimiz çalışıyor. Alışılmış ki dönem ortasında yapacağımız atılımlar, dönem başı suretiyle olmuyor. Bu yüzden oyuncu almak yerine daha net oyuncu almak istiyoruz. Ekibe uyum sağlayabilecek oyuncular üstünde değerlendirmeler yapmak istiyoruz” sözlerine yer verdi.

“Traore’nin sakatlığı hem de geleceği bu hafta netleşir”

“Bertrand Traore’nin sakatlık durumuyla ilgili yöneltilen soruya Belözoğlu, “Dizinde bir problemi var Traore’nin, tıpkı vakitte kendisiyle ilgili yurt haricinde tedavi görme süreci oldu. Önümüzdeki haftaya onun durumu da netleşir. Traore’nin sakatlığı, hem de geleceği bu hafta netleşir” yanıtını verdi.

(İHA)

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu