Ünyespor
Trend

Ünyespor Başkanı Kim?

Ünyespor Başkanı Kim?

Ünyespor başkanı kim; Ünyespor Mehmet Ali Durak başkanlığında yönetilmektedir. Özellikle son senelerde yapılan alt yapı çalışmaları ile büyük ölçüde ilçedeki futbol yaşamının canlandığı belirtilmelidir. Bu süreç içerisinde dikkate değer bir diğer nokta da Ünye Belediyespor ile birleşme kararıdır. En son Bölgesel Amatör Lig kapsamında varlık gösteren bu takım Ünye Belediyespor ile birleşme kararı almıştır.

Ünyespor Teknik Direktörü

Ünyespor teknik heyetinin başında Metin Tamtürk bulunmaktadır. Dışarıdan oyuncu alınmasındansa alt yapı sistemine önem verdiği fark edilmektedir. Ordu’da bulunan genç ve yetenekli futbolcuların keşfedilmesi ve eğitilmesi için çaba sarf ettiği açıktır. Bu şekilde takımın mali yapısında da büyük iyileşmelerin meydana geleceği düşünülmektedir.

Ünyespor Kadro

Ünyespor başkanı kim; Mehmet Ali Durak önderliğinde olan bu takımın Bölgesel Amatör Lig’de iddialı bir takımken düşmem sorunu ile karşılaştığı görülmektedir. İlerleyen senelerde yapılan atılımlar ile önemli başarılara imza atacağı tahmin edilmektedir.

Kadro konusunda incelemeler yapılırken genç, yetenekli ve yerli oyunculara önem verildiği açık şekilde görülmektedir. Bunun yanı sıra kulübün içerisinde bulunduğu maddi zorlukların üstesinden gelinmesi için de büyük bir çaba sarf edildiği açıktır. Siz de kadro analizi yaparken takımların maddi durumlarını da incelemelisiniz. Bu şekilde zorda olan takımların dış transferlere şans vermesinin mümkün olmadığı görülmektedir. Henüz hazırlanma aşamasında olsa da ilerleyen senelerde bu takımın başarılara imza atacağı konusunda taraftarlar oldukça ümitli.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu