Ünyespor
Trend

Ünyespor Hangi Ligde Oynuyor?

Ünyespor Hangi Ligde Oynuyor?

Ünyespor hangi ligde oynuyor; Bölgesel Amatör Lig kapsamında boy gösteren bu takımın özellikle yeni teknik heyeti ile beraber büyük başarılara imza atacağı düşünülmektedir. BAL kapsamında küme düşmesinin sonrasında Ünye Belediyespor ile bir arada hareket etme kararı almıştır. Oyuncularından teknik heyetine kadar yenilenme sürecine giren bu takımın özellikle taraftarlarından destek beklediği de bildirilmelidir.

Ünye 1957 Spor Hangi Ligde?

En son Bölgesel Amatör Lig kapsamında boy göstermiştir. İlerleyen senelerde atmış olduğu adımlar ile daha yüksek başarılara imza atacağı düşünülmektedir.

  • Hem alt yapıdan oyuncu yetiştirmenin öneminin farkında olan biri takım olması hem de Ordu’nun futbol konusunda yetenekli olan gençlerine destek vermesi takımın değerini bir kere daha ortaya koymaktadır.
  • Oluşturduğu futbol okulları ile de dikkat çeken bir performans sergilemektedir. Son senelerde atılan adımlar ile gençlerin takıma ve futbola olan ilgisinin bir kademe daha arttığı fark edilmektedir.

Ünyespor Başkanı Kim?

Ünyespor hangi ligde oynuyor; Mehmet Ali Durak başkanlığında kulüp çaba sarf etmeye devam etmektedir. Teknik alt yapı konusunda çalışmalara hız verildiği görülmektedir. Dışarıdan transfer yapılmasındansa yetenekli sporculara şans vererek onların performansları konusunda inceleme yapılmasına büyük önem verilmektedir. Ünyespor sayesinde Ordu’da futbol liglerinin büyük bir önem kazandığı bir kere daha fark edilmektedir. Ünye Belediyespor ile birleşmesinin sonrasında taraftar desteği ile beraber önemli başarılar elde edeceği beklenmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu