Haber

Fatih Terim 8 yaşındaki Bensu Kaide’la imajlı konuştu! Maç ve forma kelamı verdi

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki iki zelzele, Türkiye’yi yasa boğdu. Spor dünyası da sarsıntıdan etkilenen vatandaşlara takviye vermek için seferber oldu. Fatih Terim enkazdan kurtarılan 8 yaşındaki Bensu Kaide ile telefonda manzaralı konuştu.

TERİM KAYITSIZ KALMADI!

Toplumsal medyadan Fatih Terim ile imajlı görüşme isteğini Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi’ndeki odasından toplumsal medyada paylaşan Bensu’ya, Fatih Terim kayıtsız kalmadı. Bensu ile imajlı görüşen tecrübeli hoca, imzalı forma ve maça götürme kelamı verdi.

“SENİ BURAYA BEKLİYORUM”

Kendisinin hayranı bulunduğunu söyleyen Bensu’yla konuşan Fatih Terim, şunları söylemiş oldu: “Bundan sonrasında hayatında yeni bir sayfa açılıyor. Geçmişteki bu makus anıyı geride bırakacaksın ayrıyeten güzelleştiğinde seni buraya umuyorum ve maça götüreceğim. Bu ortada kadronun imzalı bir formasını da ikram edeceğim. Kendine oldukça güzel bak bir an evvel güzelleş.”

BENSU’YA MORAL OLDU

Çukurova Üniversitesi Başhekimi Prof. Dr. Murat Gündüz de hassaslığından dolayı Fatih Terim’e teşekkür ederek bu çeşit buluşmaların Bensu ve diğer hastalar için son aşama moral deposu bulunduğunu lisana getirdi.

MUHAMMED’İN AİLESİNİ ARAMIŞTI

Galatasaray’ın eski teknik yöneticisi Fatih Terim de zelzelede yaşamını yitiren Muhammed’i unutmadı. 17 yaşındaki gencin ailesini arayarak başsağlığı bildirisini iletti. Tecrübeli çalıştırıcı ayrıyeten zelzeleden ziyan gören yurttaşlarımız için yardımda da bulunmuş oldu.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu