Haber

Fenerbahçe’de aktarma planı belirli oldu! Jorge Jesus’tan kati yönerge

Fenerbahçe’nin orta transferde sessiz kalması toplumsal medya üstünden bir yandaş baskısı yaratırken idareye yakın kaynaklardan “Fenerbahçe hiçbir zaman baskıyla iş yapmaz. Bu periyotta de ürkü aktarma yapmayacağız fakat takımımıza hakikaten yarar getirecek bir fırsat transferi oluşursa renklerimize bağlarız” yorumları geldi.

HER AN SÜRPRİZ GELİŞME OLABİLİR

Bu periyotta “Kesinlikle Aktarma olmayacak” demenin de “Jesus aktarma istemiyor” demenin de kusur bulunduğunu belirten sarı lacivertliler “Transferde her zaman sürpriz gelişmeler olabilir. Lakin önümüzdeki 1-2 gün için netleşen bir futbolcu adı ne olursa olsun yok. Lakin bu aktarma olmayacak manasına ne olursa olsun gelmez. Arayışlar sürüyor” diyor.

ALINSA BİLE SON 16’DA OYNAYAMAYACAK

Ihtimaller içinde yeni transferin Avrupa Ligi ekip sıralaması verildiği için 9 Mart-16 Mart tarihlerinde oynanacak son 16 maçında forma giyemeyecek olması, iç transferde ekip eksikliğinde yararlanabilecek bir ismin bulunamaması da Fenerbahçe’nin transferde ağır kalmasına niçin olmakta. Bununla bir arada bazı futbolcular mercek altında.

KIŞ PERİYODUNDA ÜÇ İSİM GELMİŞTİ

Fenerbahçe idaresi lakin kulübünde kâfi talihi bulamadığı için ayrılmak isteyen kaliteli bir isim olursa mühim bir adım atacak. Bilinmiş olduğu suretiyle sarı lacivertliler kış devrinde şimdiye dek Parma’dan Jayden Oosterwolde, Adana Demirspor’dan Samet Akaydın ve Barcelona’dan Emre Demir’i almış; Demir’i Samsunspor’a kiralamıştı.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu