Haber

Hasan Özer’den Sulh Başdaş açıklaması: Ayağı kırılmış

Türkiye, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki sarsıntılarla sarsıldı. Spor dünyası da bu durumdan oldukça etkilendi.

Bilhassa Yeni Malatyaspor ve Hatayspor cephesinde sarsıntının akabinde acı haberler gelmeye başladı.

BALKONDAN ATLADI

Yeni Malatyaspor’un 33 yaşındaki futbolcusu Sulh Başdaş’ın zelzelede mühim formda yaralandığı ortaya çıktı. Başdaş’ın danışmanı Serdar Topçu, Alman Bild Gazetesine yapmış olduğu açıklamada, 33 yaşındaki futbolcunun sarsıntı esnasında 2. kattaki meskeninin balkonundan atladığını ve ayağından mühim şekilde yaralanıp hastaneye kaldırıldığını belirtmişti.

HASAN ÖZER KONUŞTU

Son olarak TFF 1. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor’u çalıştıran eski futbolcu ve Teknik Yönetici Hasan Özer, Radyospor’a konuştu.

FUTBOLCULARIN SON DURUMLARINI AKTARDI

Özer, “Depremde yaşamını kaybedenlere Tanrı’tan rahmet, yaralılara acil şifalar arzuluyorum. Ahmet Eyüp Türkaslan oldukça efendi ve oldukça kafi bir insandı. Gaziantepspor’da Hikmet Karaman’ın yardımcısı olduğum periyotta Ahmet Ziya Büyük Hocam, Ahmet Eyüp’ü Türk futboluna kazandırdı. Ahmet Eyüp’ün ailesinin başı sağ olsun. Sulh Başdaş’la konuştum; ayağı kırılmış, Philip Awuku’nun da ayağında mesele var. Yabancı futbolcular ülke dışına gitmişler” dedi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu