Haber

Nihat Kahveci Galatasaray’ın yıldızına fanatik kaldı!

“İlk yarıda beklenenin altında oynarken Galatasaray, Arias’ın baş vuruşu dışarı gitti, tek durum verdi kalesinde. Icardi topun başına geldi, tüm futbolseverler Icardi atar dedi fakat Onurcan çıkardı o penaltıyı. Yine kovaladı, Icardi işin içinde tekrardan organik ki. Mertens bu kere golünü atıyor öne geçiriyor Galatasaray’ı”

‘5 KİŞİLİK OYNAYAN MUSLERA’

“İkinci yarıda fazlaca daha muntazam adım atar Galatasaray diyorsun, kalesinde 4 şut görüyor. Buna rağmen 5 kişilik oynayan Muslera var kalede. Sonrasında Rashica oyuna giriyor atıyor. Sonrasında Dubois Mertens suretiyle uzak köşeye bırakıyor. Boey tekrardan fazlaca koştu, Güvenilir Bayram eleştiri ataklar yapmış oldu”

‘İPLER GALATASARAY’IN ELİNDE’

“Oynayanı oynamayanı, taraftarı idaresi bir tüm olmuş bir Galatasaray tüm maçlarını galibiyete çeviriyor. O denli veya bu türlü ikinci sıradaki Fenerbahçe’ye gerilim altında maç oynatıyor. Beşiktaş üst çıkıyor diyoruz sadece Galatasaray yenilmiyor. İpler Galatasaray’ın elinde. Diğer takımlar kazanacak lakin Galatasaray’ın kaybını bekleyecek. Konutta dışarıda oynasa ne olur, Galatasaray daima kazanıyor”

‘OKAN HOCA SAHA DIŞINI HALLETTİ’

“Giresun’dasın deplasmandasın diyorsun o da 4-0 oldu. Hem oyun, hem oyuncu kalitesi olarak net favori Galatasaray. Okan hocaya helal olsun, saha içini bıraktı. Akhisar’la kupayı aldı. Başakşehir’i şampiyon yapmış oldu. Galatasaray’da kıymetli olan saha dışıydı, onu halletti Okan hoca.”

‘KEREM’E GEREK KALMADI’

“Icardi gol attı dersin 4-0’lık skora bakarsan lakin fazlaca katkısı oldu, Dubois’in golünde topu alması beklemesi bırakması. Mertens’in golünde tıpkı şekilde. Varlığı da değerlidir saha içinde arkadaşları inanç kazanıyor. Kerem örnek olarak beklenti altı oynadı sadece oralara bile gerek kalmadı. Galatasaray’da her şey 4-4’lük.”

‘BU KADARINI BEKLEMİYORDUM’

“Neler neler oldu her yeri uygun yönetti Okan hoca, ben bu kadarını beklemiyordum. İdare de asla tartışılmayacak transferlere imza attı. Teknik yönetici ve futbolcular kaideler ne olursa olsun saha içine bakmalı. Şu anda da o denli oluyor. Pek kafi her şey”

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu