Haber

Rus ve Ukrayna grubu Antalya’da birebir otelde kalınca vakalar çıktı

Antalya’da kamp icra eden Rus ve Ukraynalı oyuncular ortasında yaşanmış olan vaka toplumsal medyanın gündemine oturdu.

AYNI YERDE KALMAK ZORUNDA KALDILAR

Rusya ikinci lig grubu Shinnik Yaroslavl ve Ukrayna Ligi grubu FC Minaj oyuncuları, 7.8 büyüklüğündeki sarsıntının akabinde tıpkı yerde konaklamak zorunda kaldılar.

Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin akabinde iki halk ortasındaki sonların gerilmesiyle beraber gruplar ortasında büyük bir arbede çıktı. Hengamenin sertliği o denli oldukca arttı ki kimi oyuncuların kemikleri kırıldığı bildirildi.

OTEL PERSONALİNE DAVRANIŞTAN ÖTÜRÜ OYUN ÇIKTI

Ukraynalı gösterim kuruluşu Zorya Londonska’a nazaran, bir Minak oyuncusu Rus oyuncunun otel personaline uygunsuz davrandığını düşünerek hakkında yapmış olduğu yorum sonrasında tansiyonun yükseldiğini belirtti.

Hemen sonra her iki taraftan diğeri oyuncular da vakaya dahil oldu ve koridorda arbede yaşandı.

Kavganın sebebinin tam olarak Rus oyuncuların otel çalışanlarına yönelik yüz kızartıcı davranışları ve Ukrayanlı oyuncuların kışkırtıcı bağırışları olarak açıklandı.

RUSLAR OTELDEN AYRILDI

Vakadan sonrasında Ukraynalılar odalarına çekilirken Ruslar kendi ortalarında hengameye devam etti. Arbedeyi ayırmaya çalışanlar Ukrayna’yı desteklemekle suçlandı. Polis vakaya müdahale edip sonları yatıştırdı. Vakadan kısa bir mühlet sonrasında Rus tarafı otelden tahliye edilerek bölgedeki diğeri bir otele yerleştirildi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu