Haber

TFF Yöneticisi Müslüm Özmen, uyum için zelzele bölgesinde

Müslüm Özmen, birinci gün itibariyle zelzele bölgesine hareket ederek afet yaşandığı tüm vilayetlerde çalışmalara başladı. Depremzede vatandaşlar, futbolcular, alıştırmacı ve hakemler için felaketin yaşandığı vilayetlerde bulunan Özmen, gerek göçük altındaki vatandaşların kurtarılması gerekse de yardım tertibinde alandaki yönetici olarak yer aldı.

Yıkıntı altında kalan vatandaşların kurtarılması, kurtulanların muhtaçlıkları an be an takip edilerek yerinden müdahaleler gerçekleştirilirken gene bölgeye giden Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel ile Ampute ulusal grubun hocası Osman Çakmak’ın da çalışmalara katıldıkları açıklandı.

Özmen, Volkan Demirel ve Osman Çakmak ile de görüşürken zelzeleden etkilenen kulüplerin yanı sıra teknik adam, alıştırmacı, futbolcu, hakemlerin muhtaçlıkları karşılanırken bireylerin en inançlı bölgelere sevk edilmesi için uyum sağlandı. Kendisi de Gaziantepli olan Türkiye Futbol Federasyonu Yöneticisi Müslüm Özmen, bir süre daha sarsıntıdan etkilenen tüm vilayetlere yine yine giderek desteğe gereksinimi olan bireylerin uyumu için çalışmalarına hem kişisel olarak hem de TFF ismine devam edecek.

DHA

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu