Orduspor

Orduspor Cuper’le Devam Kararı Aldı

Orduspor’un kulüp Başkanı Nedim Türkmen, “Teknik direktör Hector Cuper’in istemesi üzerine iki futbolcumuzu kadro dışı bıraktık” dedi.

Türkmen, AA muhabirine yapmış olduğu açıklamada, sezon başında takıma dahil ettikleri Arjantinli oyuncuları Alfredo Monje ile Yiğit Gökoğlan’ın alınan karar sonrası kadro dışı bırakıldığını belirtti.

Kadro dışı bırakılan oyunculara ilerleyen haftalarda yenilerinin eklenebileceğini dile getiren Türkmen, şunları kaydetti:

“Yönetim ile almış olduğumuz karar sonrası hocamızla devam etme kararı aldık. Bu kararın ardından teknik direktörümüz Hector Cuper’in istemesi üzerine iki futbolcumuz kadro dışı bırakıldı. Bu futbolcularımız sezon başında takıma büyük umutlarla dahil edilen Alfredo Monje ile Yiğit Gökoğlan.

Bu isimlere ilerleyen haftalarda yenileri de eklenebilir. Bütün futbolcularımız bizimle aynı yöne bakacaklar. Futbolcularımız bizim yaşadığımız kaygıları yaşayacaklar. Aksi durumda inanmayan futbolcu ve bizimle aynı yöne bakmayan herkes bu takımdan gidebilir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu