Ünyespor

Oflaz bu sefer yetkililere sitem etti.

Ünye adı ne kadar ÜVEY EVLAT ise ÜNYESPOR’da bir o kadar aynı muameleyi görüyor bu memlekette…

Bu şehirde futbolu geçtim SPOR FAALİYETLERİ üzerine bir tane adım atan siyasi görmedim. ÜNYESPOR BU ŞEHRİN MARKASIDIR diyenler hep ünyespor üstünden rant sağlayanlarmış, inanmak istemesekte. ÜNYESPOR SİZİN GÖZÜNÜZDE İNSANLARIN PAZAR GÜNLERİNİ GEÇİRDİĞİ LİGDE OLSUNDA NASIL OLURSA OLSUN sözünü hak eden bir takım değildir. Bir gençliğin geleceği, kimininde geçmiş hatıralardır.

Geçen sene EYNESİLİN şampiyonluğunda tüm STK üyeleri iç saha deplasman demeden eynesilin peşinden gitti. Küçücük bir şehirde olsa biz yanındayız EYNESİL SEN YÜRÜYEDUR dedi ve siyasiyide arkasına alarak çok güzel şampiyon oldular.

2 maç oldu iç sahada ne belediye başkanı ne kaymakam ne stk başkanları nede başka bir siyasi lider şu ARMANIN maçına gelip YANINIZDAYIZ mesajı verdi. SEÇİM İÇİN BU TAKIM ŞEHRİN MARKASIDIR, ÜNYESPORSUZ OLMAZ diyenleri 1 gün değil hergün bu ARMANIN yanında görmek isteriz… Hüseyin Tavlı Adem Atik Mustafa Uslu Irfan Akar Ümit Özkan Ali Özkan şehrin liderlerini, bu şehrin markası olan ÜNYESPORUN varlığını yeniden CÜMLE ALEME hissettirmenin en büyük vazife olduğunu düşünüyorum… Muhakkak ki elinizden genelinin en iyisini yapacağınızdan kimsenin kuşkusu yok… Saygılarımla…
@huseyintavli52 @adematik52 @uslu.mustafa_uslu @irfan.akar.82 @aliozkan661 @mineport82 @unye1957spor.org.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu