Haber

Altınordu’nun psikoloğu Zeynep Yıldız, sarsıntıda anne, baba ve ağabeyini yitirdi

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve Gaziantep, Diyarbakır, Malatya, Hatay, Şanlıurfa, Adıyaman, Adana, Osmaniye ve Kilis’te mühim kayıplara neden olan sarsıntının acıları sürmeye devam ediyor.

İzmir ekiplerinden Altınordu’nun psikoloğu Zeynep Yıldız’ın, yaşanmış olan felakette annesini, babasını ve ağabeyini kaybetmiş olduğu öğrenildi.

Kulüpten meydana getirilen açıklamada, “Devletimizde meydana gelen sarsıntı felaketinde A Grup Psikoloğumuz Zeynep Yıldız’ın annesini, babasını ve ağabeyini kaybettiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Pazartesi sabahı yaşanmış olan zelzelenin akabinde ailesinin yaşamış olduğu Hatay’a giden çalışanımızın ailesinden acı haber geldi. A Ekip Psikoloğumuz Zeynep Yıldız’ın anası Münire Yıldız, babası Nesip Yıldız ve ağabeyi Anıl Yıldız yaşanmış olan sarsıntı felaketinde yaşamını yitirdi. Cenazeler Hancağız Mahallesi Aile Mezarlığı’na defnedildi. Sarsıntıda yaşamını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Allahtan rahmet, yakınlarına baş sıhhati diliyoruz” denildi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu