Haber

Christian Atsu ve Taner Savut için yeni izahat! Volkan Demirel duyurdu…

Spor Toto Mükemmel Lig takımlarından Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, Ganalı futbolcu Christian Atsu ve Sportif Yönetici Taner Savut’tan şimdi Haber alamadıklarını deklare etti.

Volkan Demirel, “Lütfen güvenilir olmadan o kurtuldu, bu kurtuldu diye yazılmasın. İnsanların aileleri var, umutlar hüzünler, acılar artıyor.” dedi.

VOLKAN DEMİREL: “HENÜZ HABER YOK”

Demirel, “Atsu ve Taner Savut’tan şimdi haber yok. Hastanede olsalar ben bunu paylaşmaz mıyım? Haber gelir gelmez paylaşırım. Oldukca sorun şeyler yaşadık. Ben varım diye, inanıp gelen insanları incecik aralıktan, havanın bile sorun geçeceği bir aralıktan çıkardık, oldukca şükür hepsi kurtuldu. Beşerler gece gündüz çalışıyor, inşallah ikisi de kurtarılacak. Tüm grup ailelerine sığındı. Data geldikçe ben her şeyi paylaşırım” sözlerini kullandı.
Öte taraftan muhabirimiz Arat, Hatayspor yöneticileri Mustafa Özat ve Selçuk Akıllı ile 4 saattir süresince 10 sefer art geriye telefonla konuştuğunu, hiçbirinde Christian Atsu’nun kurtulduğunu teyit ettiremediğini bahsetti.

KULÜP HEKİMİ KAHVECİ: ŞU AN TANER AĞABEY VE ATSU BULUNAMADI KABUL EDİYORUZ

Hatayspor Kulüp Hekimi Gürbey Kahveci ise arkadaşımız Muhammet Duman’a yapmış olduğu açıklamada, “Dörtyol Hastanesi’ne kaldırıldı” diye haber erişince bilhassa gidip baktık lakin yok. Şu an Taner ağabey ve Cristian Atsu’yu bulunamadı kabul ediyoruz maalesef.” sözlerini kullandı.
Kahramanmaraş Merkezli Richter ölçeğine nazaran 7.7 büyüklüğündeki Zelzele Hatay’da da büyük yıkıma niçin olurken Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel de toplumsal medya hesabından yardım davetinde bulunmuştu.

‘HALA ENKAZ ALTINDALAR’
Hatayspor Yöneticisi Mustafa Özat, yıkıntı altındaki futbolcu için yeni bir izahat yapmış oldu. Özat; “Atsu’nun yıkıntı altından çıkarıldığına dair informasyon almıştım lakin şu anda gelen informasyon Atsu ve Taner Savut Hocamızın yıkıntı altında olduğuna dair, inşallah bir an evvel hoş haberler gelir.”dedi

CANLI YAYIN YAPMIŞTI!

Demirel instagram hesabından bir canlı gösterim yaparak “Burada hepimiz perişan. Hatay perişan. Hepimiz can çekişiyor. Buraya lütfen ambulans yardımı yapılsın. Hatay kentinde durumlar oldukca makûs. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Kim gelecekse gelsin artık. Hiç kimseye ulaşamıyoruz. Biz kendi imkanlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz” demişti.

MENAJERİNDEN YENİ AÇIKLAMA

Christian Atsu’nun menajeri Nana Sechere: “Dün kulüpten Christian’ın canlı olarak çıkarıldığına dair haber geldi. Lakin biz Christian’ın nerede bulunduğunu şimdi doğrulayamadık. Kestirim edebileceğiniz suretiyle, bu durum Atsu’nun ailesi için yıkıcı bir süreç olmaya devam ediyor. Christian’ı bulmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz”

ELİNİZDE NE KADAR İMKAN VARSA HEPSİNİ GÖNDERMENİZİ İSTİYORUM

Demirel Türk halkına seslenirken “Ne kadar olanak var ise, hepsini göndermenizi isterim. Yalnızca Hatay değil, çevre vilayetlerde de durum tıpkı. Tanrı isteği için yardım edin” sözlerini kullandı. Tecrübeli teknik adam konuşmasının sonuna hakikat gözyaşlarına boğuldu ve yayını sonlandırdı. Volkan Demirel Özgürlük’e yapmış olduğu açıklamada da “Kıyamet günü geldi diye düşündüm. Çabucak oyuncularımı düşündüm. Hiç kimseye ulaşamadım. Çabucak Burak Öksüz’ün konutuna gittik, enkazdan çıkarıldı. Bertuğ Yıldırım’ın durumu da uygun. Tanrı hiç kimseye bu türlü bir acı yaşatmasın. Sokaklar yardım diye inliyor” diye konuştu.

 

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu