Haber

İki sakatlık yaşamıştı! Fenerbahçe’de Joao Pedro risk almıyor

Sarı-lacivertli ekipte son devirde tüm sakatlar düzgünleşti ve ekibe katıldı. Bu durum teknik heyete üst üste oynanacak güçlü maçlar öncesinde rahat bir nefes aldırdı.

İKİ KIYMETLİ SAKATLIK!

Kariyeri süresince oldukça mühim sakatlık yaşamayan Joao Pedro, sarı-lacivertli forma altında iki kıymetli sakatlık geçirdi. Dönem başlangıcında yaşamış olduğu sakatlığın akabinde güzelleşen golcü oyuncu akabinde hazırlık maçında süreci kapama tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Büyük ümitlerle gelen lakin sakatlıklar sebebiyle kapasitesini gösteremeyen Joao Pedro kalan haftalara denetimli hazırlanıyor. Kadroyla emek harcamalar meydana getiren tecrübeli futbolcudan fizikî temaslardan kaçınması istendi. Joao Pedro’nun kademeli olarak temposunu artıracağı söz edildi.

BERTUĞ İÇİN TEŞEBBÜSLER SÜRÜYOR!

Bu ortada Fenerbahçe, zelzele felaketi sebebiyle Üstün Lig’den çekilen Atakaş Hatayspor’un golcüsü Bertuğ Yıldırım’ı takımına katmaya çalışıyor. Sarı-lacivertliler birçok kulübün gündeminde olan 20 yaşındaki Bertuğ’u satın alma opsiyonuyla beraber kiralamak için teşebbüslerini sürdürüyor. Diğer taraftan takımda düşünülmeyen Mauricio Lemos, Atletico Mineiro ile resmi mukavele imzalamak için Brezilya’ya gitti.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu