Haber

Hasan Çavuşoğlu: Bu manalı maça herkesi bekliyoruz

Alanyaspor Kulübü Lideri Hasan Çavuşoğlu, depremzedeler için pazar günü Kırbıyık Tüm ortaklık Stadyumu’nda Galatasaray ile karışılacakları hazırlık maçına ilişik açıklamalarda bulunmuş oldu.

Çavuşoğlu, sarsıntıda yaşamını kaybeden vatandaşlara başsağlığı dilerken, yaralılara acil şifalar diledi. Oldukca hüzünlü olduklarını aktaran Hasan Çavuşoğlu, “Kolay değil, oldukça bir süreçten geçiyoruz. Zelzele felaketinden dolayı çoğumuz oldukça üzgünüz. Natürel ki yaraların sarılması için elimizden gelen dayanakları veriyoruz ve vermeye de devam ediyoruz. Bu manada depremzede yurttaşlarımıza dayanak vermek için Galatasaray Spor Kulübü ile ortaklaşa iş yaparak hazırlık maçı organize ettik. Hazırlık maçımız, 26 Şubat Pazar günü saat 18.00’de Kırbıyık Tüm ortaklık Stadyumu’nda oynanacak “dedi.

“Herkesi çağrı ediyoruz”

Galatasaray ile oynayacak hazırlık maçının gelirlerinin tamamının depremzedeler için AFAD’a bağışlanacağını kaydeden Çavuşoğlu, “Bu manada birlik ve beraberlik içinde olan Galatasaray Lideri Dursun Özbek ve idaresine oldukça teşekkür ediyorum. Bu manalı maça herkesi çağrı ediyoruz ve tribünleri doldurmayı hedefliyoruz. Alanyaspor idaresi, Alanya protokolü dahil hepimiz takviye gayeli maça bilet alarak giriş meydana getirecek. Alanya halkımız bu türlü hususlarda bilhassa hassastır. Stadyumun bu maçta tıklım tıklım dolu olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

İHA

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu