FatsasporFaydalı bilgilerHaberOrdusporTransferÜnyespor

Christian Atsu kimdir, kaç yaşlarında? Christian Atsu nereli ve hangi gruplarda oynadı?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 vilayetimizde yıkıma yol açan 7.7 büyüklüğündeki zelzelede, Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut ve futbolcu Christian Atsu, yıkıntı altında kaldı. İki adı kurtarmak için arama kurtarma takımlarının emek vermesi sürüyor. Öte taraftan Hatayspor forması giyen Burak Öksüz enkazdan çıkarıldı. Bertuğ Yıldırım’ın durumu da güzel. Bordo-Beyazlı grupta teknik heyetten iki isim enkazdan sağ olarak kurtuldu. Kerim Alıcı da kendi imkanlarıyla enkazdan çıkarken, esenlik durumunun âlâ olduğu öğrenildi.

Volkan Demirel canlı yayında gözyaşları içinde yardım istedi: Tanrı isteği için Hatay’a yardım edin

Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, Instagram hesabından yapmış olduğu canlı yayınla Hatay’da bulunmuş olduğu bölgedeki beşerler için yardım istedi. Canlı gösterim esnasında gözyaşlarına boğulan Volkan Demirel; ‘Burada hepimiz perişan. Hepimiz can çekişiyor Hatay’da. Buraya lütfen ambulans, yardım. Burada durumlar oldukca makus. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Biz kendi imkanlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz. Ne kadar olanak var ise, hepsini göndermenizi isterim. Yalnızca Hatay değil, çevre vilayetlerde de durum birebir. Lütfen Tanrı isteği için yardım edin’ kelamlarını kullandı.

‘Christian Atsu ve Taner Savut yıkıntı altında’

Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel’in ekibi bir ortaya topladığını söz eden Mustafa Özat, “Oyunculardan Christian Atsu ve sportif yöneticimiz Taner Savut, maalesef hala yıkıntı altında. Christian Atsu hakkında Portekiz kaynaklı bir haber ulaşıldı diyor sadece biz ulaşamıyoruz kendisine. Hiç kimseye ulaşamıyoruz. O bölgeye de ulaşamıyoruz. Ulaşabilsek esasen dünyalar bizim olacak. Yardım bekliyoruz. En güç ulaşılabilecek yer bizim orası. Şu anda en oldukca desteğe gereksinim olan yer Hatay. Sarsıntı bölgelerinde her insanın desteğe muhtaçlığı var lakin Hatay’da desteğe gereksinim oldukca. Ne battaniye verilen yer var ne çorba dağıtımı meydana getirilen bir yer var, hiçbir şey yok. Sarsıntı olduğu saatten bu yana kaç saat geçti. Dualara gereksinimimiz var. 2 eksiğimiz var tesislerdeyiz. Yarından itibaren inançlı bir halde tesislerden tahliye sürecine başlayacağız” dedi.

Christian Atsu kimdir, kaç yaşlarında? Christian Atsu nereli ve hangi ekiplerde oynadı?

Hatayspor’da evvelki gün ekibine galibiyeti getiren Christian Atsu’nun mesleği de futbolseverler tarafınca merak mevzusu oldu. İşte ayrıntılar…

 

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu