FatsasporFaydalı bilgilerHaberOrdusporTransferÜnyespor

Lionel Messi’den günler sonrasında itiraf! ‘WhatsApp’ım ifşa edildi, akrabalarım…’

Dünya futbol tarihinin gelmiş geçmiş en uygun futbolcuları ortasında gösterilen Lionel Messi de mesleğindeki tek tamamlanmamış kupayı da tamamlayarak kendisini bir sefer daha kanıtladı.

34 yaşındaki futbolcu kupa koleksiyonuna 2014’te finalde kaçırılmış olduğu Dünya Kupası zaferini de eklemesinin akabinde uzun mühlet sonrasında sessizliğini bozdu.

Arjantinli süperstar verdiği röportajda oldukça çarpıcı tabirler kullandı. Artık kelam Messi’de…

“18 Aralık’tan sonrasında benim için her şey değişti.”

“Dünya şampiyonu olduğumuz maçın özetlerini izledim, kutlamaları gördüm lakin maçın 90 dakikasını izlemedim.”

“Kupa beni bekliyordu. Onu, o hoş stadyumda parlarken gördüm ve öpmeye gittim.”

“Fotoğrafı en oldukça beğenilen biri olmak suretiyle bir gayem yoktu. Bu, insanların beni kupayla görmek istediklerini gösteriyor. Instagram’dan milyonlarca bildiri geldi, engellendim. Göremediğim bir sürü ileti silindi. Çılgıncaydı.”

“WhatsApp’ım ifşa edildi ve aileme bile cevap verememeye başladım. Instagram’dan milyonlarca ileti aldım ve hesabım birkaç gün kapanmış oldu. Niyetim, en oldukça beğenilen fotoğrafa haiz olmak değildi lakin beşerler beni kupayla görmek istedi.”

“Dünya Kupası’nı kazanan Messi, Barcelona’ya yeni gelen Messi’ye ne kederi?” Messi: “Ona harikulâde bir şeyin onu beklediğini, hayal edemeyeceği bir şey bulunduğunu söylerdim. Sonunda en oldukça istediği mükafatı alacağını söylerdim”

“O an hissettiklerimi anlatmak sorun. Kupa, ‘Artık bana dokunabilirsin’ der üzereydi. Mesleğim süresince hayal ettiğim ve dilediğim şey gerçek oldu. Beyaz perde memnun sonla bitti.”

“Tanrıya her gün şükrediyorum. Ondan daha fazlasını isteyemem.”

“Hollanda maçındaki sevincim anlık gelişti. Ekip dostlarım maçtan evvel Van Gaal’ın söylediklerini aktardı. Açıkçası her şey sona erdiğinde yaşananlardan hoşlanmadım fakat oldukça fazla gerginlik vardı.Tanrıya her gün şükrediyorum. Ondan daha fazlasını isteyemem.”

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu