Fatsaspor
Trend

Fatsa Spor Hangi Grupta?

Fatsa Spor Hangi Grupta?

Fatsa Spor hangi grupta; Fatsa Spor 3. Lig kapsamında mücadele etmektedir. İlerleyen sezonlarda daha üst liglere çıkacağına dair umudun oldukça yüksek seviyede olduğunun da ayrıca belirtilmesi gerekir. Kulüp 1955 senesinden bu yana aktiftir. İstenildiği kadar yüksek bir başarı trendi göstermese dahi iddialı olan takımlar arasında kendini göstermeye devam etmektedir.

Fatsa Belediyespor Teknik Direktörü

Kulübün başkanı Adem Bekar’dır. Kulüp adına almış olduğu kararlar ile futbolculara verilen değer ile taraftarlar arasındaki ilişkinin iyileştirilmesi için yol kat edilmesini sağlamıştır. İlerleyen sezonlarda alt yapının da desteklenmesi ile beraber teknik heyette güçlendirmelerle gidileceği belirtilmektedir. Fatsa Belediyespor renkleri ise Sarı Lacivert’tir.

Fatsa Belediyespor Maçı

Fatsa Spor hangi grupta; 3. Lig’de mücadele verirken ilerleyen müsabakalarda göstereceği performansa bağlı olarak 2. Lig’de de mücadele etme şansını yakalayabileceği bildirilmelidir. Bu aşamada takımda yapılan değişikliklerin genellikle alt yapı odaklı olduğu fark edilmektedir. Alt yapı odaklı olarak Fatsa’da futbola gönül veren kişilere bir şans verilmesi için çaba sarf edildiği anlaşılmaktadır.

  • Orta sahada görev yapan Emre Usta’nın beğeni topladığı görülmektedir.
  • Defans ağırlıklı bir takım olduğunu belirtmek yanlış olmayacaktır.
  • Bu nedenle bol gollü müsabakalar beklemek doğru değildir.

Taraftarların müsabakalarda bilet alarak ve lisanslı olan ürünlerden satın alarak kulüplerine destek olmaları beklenmektedir. Maddi olarak zorluklardan kurtulmak için taraftar desteğine de ihtiyaç duyulmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu