Haber

Faruk Koca: Topluluk olarak zelzele bölgelerine katkıda bulunacağız

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve 10 ili etkileyen 7,7 şiddetindeki sarsıntı sebebiyle üzücü bigün yaşadıklarını söz eden Koca, “Acımız büyük. Tanrı vefat edenlere rahmet eylesin. Kalanlara sağlık diliyoruz. Gelen bilgiler hasarın fazlaca büyük olduğu tarafında. Ankaragücü topluluğu olacak bu sürece tüm katkılarda var olacağımızı söylüyoruz. Kızılay kan bağışı kampanyası başlattı. Önder, yönetici, topluluk, yandaş ve Türkiye’deki, tüm insanlara bu kampanyaya takviye olunması davetini yineliyoruz. Bugün aslına bakarsak hocamızla bir arada yaşanmış olan süreci fazlaca detaylı bir formda anlatıp bilgilendirmek istedik lakin felaketten dolayı bunu uzun tutmak istemiyorum. Bugün bu sıkıntıları konuşma günü değil. Ayrıntılarla ilgili ileriki vakitte acımız dindikten, yaralarımızı sandıktan sonrasında başlardaki tüm sual işaretlerine cevap verecek şekilde basın toplantısı düzenleyeceğim. Bugün yalnız bu fotoğrafı vermek için burada bulunuyorum. Bu fotoğrafın manası şudur, Ömer Erdoğan hoca bizi kırmadı, davetimize icabet ederek bizi çalıştırdı. Bizim kapımız her zaman Ömer hocaya açıktır” sözlerini kullandı.

“1 YERLİ FUTBOLCUYLA GÖRÜŞÜYORUZ”

Erdoğan’ın istifası sonrası hiçbir teknik yöneticiyle görüşmediklerini vurgulaya Koca, “Yönetim seviyesinde asla kimselerle görüşmedik. Daha hocamız burada, bunu etik bulmadık. Yaşam devam ediyor, ekip idmanlarını meydana getirecek. Şu an destek hocalarımızla, teknik heyetle bu süreç devam edecek. 3 tane geçirme yaptık. 2 geçirme hocamızın istediği libero ve kanattı. 1 tane de forvet aldık. Üstün Lig’de oynayan 1 yerli futbolcuyla ilgili görüşmelerimiz devam ediyor” diye konuştu.

ÖMER ERDOĞAN: BÜSBÜTÜN BENİM KARARIMDI

Yaşanmış olan faciadan dolayı derinden üzüldüğünü kaydeden Erdoğan, “Şu anki gündemle ilgili bir izahat yapmamız fazlaca hakikat olmaz. Evet kati olarak misyondan ayrıldım. Liderimden ricada bulundum. Liderim ve yönetim şuramız beni ikna etmek için çaba gösterdiler lakin bir karar verildi. Bu sonucu her 2 taraf için de iyi olması ismine verdim. Biz eğer bugün liderimizle, yönetim heyetimizle buradan helalleşerek ayrılabiliyorsak bu fazlaca büyük bir erdem ve karşılıklı sevgi ve hürmetten oluşan bir şey. Burada kimse makus niyet aramasın, büsbütün benim kararımdı” dedi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu