Haber

Galatasaray Lideri Dursun Özbek’ten turnuva açıklaması

Galatasaray Lideri Dursun Özbek eşiyle beraber, NEF Stadyumu’nda gelmiş olarak yardım çalışmalarını yakından takip etti.

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki büyük sarsıntıdan etkilenen bölgelere yardım için bir turnuva hazırlığında olduklarını deklare etti.

GALATASARAY İLE ROMA MAÇ YAPACAK

Başkan Özbek, Galatasaray ile Roma ortasında hazırlık müsabakası yapılacağını deklare etti. Özbek, “Zaniolo’nun aktarma periyodunda Roma’yla konuştuk, bölge insanına takviye vermek için bir hazırlık maçı deneyebilir miyiz dedik, onlar kabul ettiler. Artık tarihini tespit ediyoruz. O tespit çerçevesinde yeniden büyük bir takviye sağlayacağımızı düşünüyorum” sözlerini kullandı.

TURNUVA YAPILACAK

Başkan Dursun Özbek Mükemmel Lig maçları başlamadan evvel de depremzedeler için bir turnuva yapılacağının muştusunu verdi. Özbek; “Spor kulüpleri olarak etkinliklerimiz olacak. Ligler başlayana kadar bir hazırlık devri olacak ve bu sürede bir turnuva düşünülüyor. Gelecek günlerde bunu açıklarlar.

Hem hazırlık durumunda hem de büyük bir yardım, dayanak kampanyası oluşturacak bu türlü bir turnuva üstünde bir görüş var” diye konuştu.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu