Haber

Giresunspor Kaptanı Onurcan Piri’den depremzedelere takviye

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve çevre vilayetlerde tesirini gösteren zelzele için ülke genelinde seferberlik emek harcamaları sürüyor. Giresun’da toplanan yardımların afetzedelere ulaştırılmak suretiyle toplandığı merkezlerden kabul edilen Çotanak Spor Kompleksi’nde ağır bir emek verme yürütülüyor.

Giresunspor Teknik Yöneticisi Hakan Keleş ve Ekip Kaptanı Onurcan Piri, Çotanak Spor Kompleksi’ndeki yardım toplama merkezine gelmiş olarak materyal takviyesinde bulunmuş oldu.

“Elimizden gelen takviyesi vermeye geldik” diyen Onurcan Piri, yardım toplama görevlileriyle beraber çalışmalara dayanak verdi. Giresunspor topluluğu olarak depremzedelerin acılarını paylaştıklarını belirten Piri, “Ilk olarak Giresun ve Giresunspor topluluğu olarak oldukca üzgünüz. Bu acı sözlerle tarif edilemeyecek halde. Şehir olarak, kulüp olarak, valilik olarak, belediye olarak bir şeyler hayata geçirmeye çalışıyoruz. 7’sinden 70’ine hepimiz çalışıyor, uğraş veriyor destek olabilmek için. Bizde dayanak vermeye geldik. Keşke daha fazlasını yapabilsek. Oldukça üzgünüz. Ne söylersek açıklayalım, yaşanmış olan acının tanımı olması imkansız. Umuyorum en kısa sürede yıkım son bulur. Ailesini, annesini, babasını kaybeden her insanın acınız paylaşıyoruz. Tanrı’tan sabır arzuluyorum. Hepsinin yeri inşallah aden olur” diye konuştu.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu