Haber

İsmet Taşdemir: “İnşallah bizim için sonucu uygun bir maç olur”

Bodrumspor Spor Toto 1. Lig’in 23. haftasında 6 Şubat’ta deplasmanda Eyüpspor ile karşılaşacaktı. Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ili etkileyen sarsıntılar sebebiyle karşı karşıya gelme iptal edildi. Türkiye Futbol Fedarasyonu’nun almış olduğu karar ile yeşil-beyazlı grup, 28 Şubat Salı günü Eyüpspor ile karşılaşacak. Bu maçın hazırlıklarını Yalıçiftlik Tesisleri’nde sürdüren Bodrumspor’da teknik yönetici İsmet Taşdemir basın mensuplarına açıklamalarda bulunmuş oldu. Zelzeleler sebebiyle derin hüzün yaşadıklarını belirten Bodrumspor Teknik Yöneticisi İsmet Taşdemir, “Acılarımızı birbirimize sarılarak güzelleştirebiliriz. Zelzele bölgesinde ziyan gören yurttaşlarımıza elimizden geldiğince destek olmamız gerekiyor. Futbol topluluğundan da kaybettiğimiz adlar var. Futbol ortak bir paydamız hasebiyle futbolda yaralarımızı sarabilir” formunda konuştu.

“Depremzedelere elimizden geldiğince destek olmamız gerekiyor”

Deneyimli teknik adam, depremzedelere gereğince yardım edilmesi icap ettiğini vurgulayarak, “Zelzele oldukça acı, ilk olarak onu söylemeliyim. Biz sarsıntı bölgesinden uzağız lakin güya merkezindeyiz suretiyle. O günden beri kimse gerçek dürüst yiyecek yiyemez oldu, aklımız daima orada. Çoğumuz insanız, empati yaptığımızda bile kaldıramayacağımız şeyler var. Birinci etapta tüm Türkiye yardım seferberliği başlattı. Temel yardım artık başlıyor. Bir şeyler oturduktan sonrasında yardım etmemiz icap ettiğini düşünüyorum. Acılarımızı birbirimize sarılarak güzelleştirebiliriz. Zelzele bölgesinde ziyan gören yurttaşlarımıza elimizden geldiğince destek olmamız gerekiyor. Futbol topluluğundan da kaybettiğimiz adlar var. Taner hoca, Ahmet Eyüp suretiyle adları kaybettik. Ahmet Eyüp kendi oyuncum Osmanlıspor’da bir arada çalışmıştık. Futbol ortak bir paydamız münasebetiyle futbolda yaralarımızı sarabilir. Makûs olanları unutup, lige odaklanmamız gerekiyor” diye konuştu.

“İnşallah bizim için sonucu âlâ bir maç olur”

Taşdemir, Eyüpspor karşılaşmasından güzel bir sonuçla ayrılmak istediklerini lisana getirerek, “2 yeni oyuncuyu grubumuza kattık. Noksan gördüğümüz bölgelere destek yaptık. Dönem başından beri koyduğumuz maksadı sarsıntıdan sonrasında birazcık değiştirdik. Keyif almaya, keyifli olmaya, sevenlerimizi memnun etmeye yönelik odağımızı değiştirdik. Ligden 2 grup çekildi. Ligin tüm ahengi ve yapısı bozuldu. Hepimiz oturmuş olduğu yerden 6 puan alacak. Egzersizlerimizi yapıyoruz, haftaya Eyüpspor maçıyla başlayacağız. Bizim için inşallah sonucu uygun biten bir maç olur” sözlerine yer verdi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu