Haber

Altınordu’da Mustafa Karaman ustalaşmış oldu

Spor Toto 1. Lig gruplarından Altınordu’da genç futbolculardan Mustafa Karaman ile ustalaşmış sözleşme imzalandı. Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Ekibi’nda forma giyen oyuncu için Metin Oktay Yerleşkesi’nde imza merasimi gerçekleştirildi. İmza merasiminde genç futbolcunun ailesinin yanı sıra Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) İdari Yöneticisi Ahmet Furkan Can, ALFA Kıdemli Genel Kaptanı Sedat Gündoğdu ve ALFA Teknik Yöneticisi Bülent Kayıtken de hazır bulunmuş oldu.

‘HEDEFİM AVRUPA’YA TRANSFER OLMAK’

İmza merasiminde epeyce heyecanlı olduğu gözlenen genç futbolcu, Altınordu A Ekibi’na yükseldikten sonrasında Avrupa’ya aktarma olmayı hedeflediğini lisana getirdi. Mustafa Karaman, Altınordu’dan evvel öteki gruplarda forma giydiğini hatırlatarak, “Birçok kulüpte forma giydim oralarda zorlukları gördüm. Altınordu’nun genç futbolculara önem verdiğini bilerek buraya geldim. Oldukça kısa vakitte bu ailenin bir modülü oldum ve oldukça hoş hislerle imzamı atıyorum. Hocalarımızın verdiği bahtları güzel değerlendirip evvel A Kadromuza yükselip sonrasında da kulübümüzün maksadı ve misyonu doğrultusunda Avrupa’ya aktarma olmak isterim” diye konuştu.

Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) İdari Yöneticisi Ahmet Furkan Can da genç futbolcunun birinci imzasının iyi uğurlu olmasını dileyerek, “Mustafa Karaman, birinci imzasını attı. Kıymetli olan imzadan sonrası; oyuncumuz da bunun bilincinde. Atılan bu imza hem akademimize hem de oyuncumuza iyi uğurlu olsun. Mustafa Karaman ortamıza 4 ay evvel katıldı ve gösterdiği muvaffakiyet ile bugün kendisi ile ustalaşmış sözleşme imzaladık. Aslına bakarsak kendisi de hem bunu saha içinde hem de saha haricinde gösterdi. Kendisine muvaffakiyetler diliyoruz” diye konuştu.

Öte taraftan genç futbolcunun ailesi de oğullarının ustalaşmış imza atmasından dolayı keyifli olduklarını bahsetti.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu