Haber

Nicolo Zaniolo İtalya’ya döndü

Yaşanmış olan sarsıntı faciasının akabinde Türkiye’de spor tertiplerine orta verildi. Dönem ortasında Galatasaray’a geçirme olan İtalyan yıldız Nicolo Zaniolo, resmi imzanın akabinde Nef Stadyumu’na gelmiş olarak depremzedelere gönderilecek olan eşyalara yardım etmişti.

İTALYA’YA DÖNDÜ

Alınan kararla beraber Üstün Lig’de maçlar, Mart ayının birinci haftası kalmış olduğu yerden oynamaya başlamış olacak. Kadrolar ortadan dolayı oyuncularına birkaç günlüğüne müsaade verirken Zaniolo da ülkesine döndü.

Bu sabah saatlerinde Roma’ya uçan yıldız oyuncu, eşyalarını ve köpeklerini alarak geri dönecek ve Florya Metin Oktay Tesisleri’nde idmanlara başlamış olacak.

GAZİANTEP FK LİGDEN ÇEKİLDİ

Galatasaray’ın Üstün Lig’de bir sonraki rakibi fikstüre nazaran Gaziantep FK olarak görünüyordu. Yaşanmış olan sarsıntıdan en oldukça etkilenen vilayetlerden önde gelen Gaziantep’te, Gaziantep Futbol Kulübü ligden çekilme sonucu aldı.

Ligden çekilen Gaziantep FK ve Hatayspor ile maçı olan ekiplere direkt olarak üç puan yazılacak. Bu iki grup gelecek dönem Üstün Lig’de oynamaya devam edecek.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu