Haber

Trabzonspor transferde kararını verdi

Bordo Mavililer’in bir müddettir gündeminde yer edinen Dino Hotic için teşebbüsler başlıyor. Trabzonspor’u istediği için Konyaspor’dan almış olduğu teklifi kabul etmeyen Boşnak atakçı, uygun maliyeti sebebiyle teknik yönetici Abdullah Avcı’dan sonrasında idarenin de onayında geçti.

Kulübüyle kontratı dönem sonunda bitecek olan 27 yaşındaki sağ kanadın transferinde önümüzdeki birkaç gün içinde kıymetli gelişmeler yaşanabilir. Cüzzi bir bonservisle Trabzonspor’a gelme ihtimali bulunan Dino Hotic’in kulübü Cercle Brugge ile yönetim görüşme gerçekleştirecek. Hem sağ kanat hem de10 numara durumunda oynayan başarıya ulaşmış oyuncunun her iki bölgede de Abdullah Avcı’nın elini güçlendireceği için transferine yüksek olasılık olarak bakıyor.

100. maçına çıktı

Geçen hafta sonunda kulübüyle100. resmi maçına çıkan Hotic, Cercle Brugge’ün sözleşme uzatma ısrarlarını geri çevirip, mesleğinde yeni bir sayfa açmak istediğini kulübüne iletmişti. Oyuncunun da Bordo-Mavili kadroda forma giyme isteği Trabzonspor’un bu transferde elini güçlendiriyor.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu